Kontakt

Google requires an API key to embed Google Maps. Enter your key in your Shortcodes option page under the "Maps" tab.

Nordic Barrier Coating AB
Hamnvägen 3
860 35 Söråker

Tel: 013-47 42 502
E-post: info@nbcab.se

Namn (obligatorisk)

E-postadress (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Meddelande (obligatorisk)

 

Kontakta oss

lars-olof-ollas

Jan Lauritzen
VD
+46 (0)707-960 116
jan.lauritzen@nbcab.se

johan-ollas

Johan Ollas
Marknad och försäljning
+46 (0)70-785 99 85
johan.ollas@nbcab.se

mikael-ollas

Mikael Ollas
Marknad och försäljning
+46 (0)707-523 543
mikael.ollas@nbcab.se

Sari Palosaari
Produktionsplanerare
+46 (0)72-711 41 14
sari.palosaari@nbcab.se

lars-olof-ollas

Bernt Aspman
Bemanning, labb och underhåll
+46 (0)707-53 98 99
bernt.aspman@nbcab.se

lars-olof-ollas

Lars-Olof Ollas
Affärsutveckling
+46 (0)70-645 51 40
lars-olof.ollas@nbcab.se

erik

Erik Änges
Controller
+46 (0)70-184 22 83
erik.anges@stagasweden.se

Lyly Hoa Dang
Ekonomi
+46 (0)13-47 42 502
lyly.dang@stagasweden.se